Kan du inte vänta till KickOffen den 25 Augusti? Köp ditt innebandymaterial här
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Kungälv

Spelade matcher
MAJ 2024
 
13
19:30
mån
19:30    
Herrar Division 1, Munkegärdehallen
IBK Kungälv - JAS - Träningsmatch  -      
13
18:30
mån
18:30    
Flickor 10/11/12, Kastellegårdshallen
 
IBK Kungälv Flickor 10/11/12 - Lerum F 10  -      
APRIL 2024
 
28
18:00
sön
18:00    
Pojkar 09, Tuve sporthall
 
Stenungsund - IBK Kungälv Pojkar 09  -      
28
14:55
sön
14:55    
Pojkar 09, Lundbystrandhallen 4
 
IBK Kungälv Pojkar 09 - Varla IBK  -      
27
21:00
lör
21:00    
Pojkar 09, Lundbystrand 2
SÄRÖ SEAHAWKS P09 POJKAR 09 - IBK Kungälv  -      
27
17:00
lör
17:00    
Pojkar 09, Lillekärrshallen
IBK Kungälv - FBC LERUM POJKAR 09  -      
26
21:40
fre
21:40    
Pojkar 09, Lillekärrshallen
FRÖLUNDA IBK 08/09 - IBK Kungälv  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Pojkar 11, Aktiviteten arena Mölndal
MUC Cup - IBK Kungälv Lag 1  -      
20
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11, Aktiviteten arena Mölndal
MUC CUP - IBK Kungälv Lag 2  -      
15
19:30
mån
19:30    
Damer Division 2 , Skårbyhallen Kungsbacka
Varla IBK - IBK Kungälv Damer 2  -      
 
09
19:40
tis
19:40    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Stenungsunds IBK U15 Blå4  -  1  
 
07
09:00
sön
09:00    
Herrar Veteraner, Wallenstam Arena A
Pixbo IBK Vet. - IBK Kungälv  -      
06
19:40
lör
19:40    
Pojkar 10, FPC Jönköping Idrottshus Arenan, Stenbergs
Fröjereds IBF - IBK Kungälv2  -  3  
06
13:00
lör
13:00    
Pojkar 10, FPC Huskvarna Sporthall, gymnastikhall, Husqvarna AB
Hovslätts IK - IBK Kungälv6  -  0  
05
21:20
fre
21:20    
Pojkar 10, FPC Hisingstorps Sporthall, OnePartnerGroup
IBK Kungälv - Växjö IBK U Vit1  -  2  
03
19:40
ons
19:40    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Landvetter IBK P09 Vit 7  -  3  
MARS 2024
 
28
18:15
tor
18:15    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv - Kärra IBK  -      
27
19:30
ons
19:30    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Warberg IBF P088  -  3  
 
24
18:30
sön
18:30    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - Öckerö IBK D27  -  5  
24
18:00
sön
18:00    
Herrar Division 3, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK H3 - IBK Kungälv H39  -  3  
24
17:30
sön
17:30    
Pojkar 09, FPC Huskvarna
IBK Kungälv - Månsarp IBK  -      
24
17:10
sön
17:10    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Svart2  -  3  
24
16:00
sön
16:00    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - Myggenäs IBK P 117  -  7  
24
15:10
sön
15:10    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - IBF Älvstranden P103  -  3  
24
14:45
sön
14:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 svart - Pixbo IBK P14 Röd  -      
24
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - FBC Partille P11 Vit5  -  6  
24
13:45
sön
13:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 Blå - FBC Vinga P13/14 Blå  -      
24
13:00
sön
13:00    
Pojkar 09, Övrigt
Ljungby - IBK Kungälv  -      
24
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - Landvetter IBK P12 Vit  -      
24
12:45
sön
12:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - Ale IBF P13 Blå  -      
24
11:15
sön
11:15    
Pojkar U-16, Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF P08 - IBK Kungälv U164  -  2  
24
11:00
sön
11:00    
Pojkar 13, Kviberg Arena B
Utbynäs SK P 12/13 Blå - IBK Kungälv P13 Blå  -      
24
09:40
sön
09:40    
Pojkar 09, Torpshallen
 
Tranås - IBK Kungälv  -      
23
16:30
lör
16:30    
Flickor 08/09, Ale Kulturrum
Ale IBF F08/09 - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 4  -  9  
23
14:40
lör
14:40    
Pojkar 09, FPC Huskvarna Sporthall, gymnastikhall, Husqvarna
IBK Kungälv - Skövde IBF  -      
23
13:15
lör
13:15    
Pojkar 10, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P09-11 - IBK Kungälv P10 vit4  -  6  
23
13:00
lör
13:00    
Herrar Division 5, Bohushallen
Surte IS IBK H5 - IBK Kungälv H510  -  6  
23
12:15
lör
12:15    
Flickor 10/11/12, Tuve Sporthall
IBF Backadalen F11/12 Röd - IBK Kungälv F10/11/12 vit0  -  1  
23
12:00
lör
12:00    
Flickor 13/14, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK F13/14 vit - IBK Kungälv F13/14  -      
23
11:00
lör
11:00    
Pojkar 14, Pinntorps Idrottshall
Inställd - Landvetter IBK P14 vit - IBK Kungälv P14 vit  -      
23
10:00
lör
10:00    
 
- IBK Kungälv Flickor Innebandyskola 15/16/17  -      
23
09:40
lör
09:40    
Pojkar 09, KFUM Sporthall Huskvarnavägen 38, 554 54 Jönköping
IBK Kungälv - Jönköpings IK  -      
22
20:30
fre
20:30    
Pojkar 09, Jönköpings Idrottshus
Alvesta IBK P09 - IBK Kungälv  -      
22
18:10
fre
18:10    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Stenungsunds IBK HJ6  -  2  
 
17
18:00
sön
18:00    
Pojkar 12, Skepplanda Idrottshall
Skepplanda BTK P10-11 - IBK Kungälv P11/123  -  7  
17
17:30
sön
17:30    
Pojkar 08, Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling HJ - IBK Kungälv P08 Vit3  -  9  
17
17:15
sön
17:15    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Stenungsunds IBK H56  -  15
17
15:15
sön
15:15    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - IK Zenith H36  -  0  
17
15:10
sön
15:10    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - Kärra IBK P08-093  -  3  
17
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Pixbo IBF P10/1111  -  5  
17
13:45
sön
13:45    
Herrar Veteraner, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv HV - Pixbo IBF HV4  -  3  
17
13:45
sön
13:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Blå - IBF Älvstranden P13  -      
17
13:30
sön
13:30    
Pojkar 08, Hallernaskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK PJ - IBK Kungälv P08 K Svart4  -  4  
17
12:45
sön
12:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - Lindome IBK F13 Grön  -      
17
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 vit - Lindås IBK P14 Vit  -      
17
12:15
sön
12:15    
Herrjuniorer, Mimershallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit6  -  1  
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar 10, Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P09/11 - IBK Kungälv P10 vit3  -  6  
17
10:00
sön
10:00    
Pojkar 14, Kviberg Arena B
Utbynäs SK P14 GUL - IBK Kungälv P14 svart  -      
17
10:00
sön
10:00    
Pojkar 14, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P14 Röd - IBK Kungälv P14 Blå  -      
16
17:30
lör
17:30    
Damer Division 2 , Kärra Sporthall
Kärra IBK D2 - IBK Kungälv D2  -      
16
15:40
lör
15:40    
Flickor 10/11/12, Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK Flickor Röd - IBK Kungälv F10/11/12 vit3  -  0  
16
11:00
lör
11:00    
Flickor 08/09, Bohushallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Dingle AIK F09/11 Blå3  -  3  
16
10:00
lör
10:00    
Pojkar 12, Ale Kulturrum
Ale IBF P12 - IBK Kungälv P12 Blå  -      
15
18:45
fre
18:45    
Pojkar U-16, Qvisthallen
FBC Partille HJ - IBK Kungälv U166  -  0  
14
18:15
tor
18:15    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - Lindås IBK P09 Blå2  -  3  
13
19:35
ons
19:35    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Lindås IBK P09 Svart3  -  5  
13
19:30
ons
19:30    
Pojkar 10, Kviberg Arena B
Utbynäs SK P 09/10 - IBK Kungälv P102  -  6  
 
10
19:15
sön
19:15    
Herrar Veteraner, Önnerödshallen
Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV2  -  3  
10
18:45
sön
18:45    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Göteborg City IBK H35  -  10
10
18:30
sön
18:30    
Herrar Division 5, Almåshallen A
Lindome IBK H5 - IBK Kungälv H510  -  9  
10
17:20
sön
17:20    
Pojkar 08, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Pixbo IBF P09 Röd4  -  3  
10
16:10
sön
16:10    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Lindome IBK P10 Lila5  -  2  
10
15:00
sön
15:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Herrestads AIF WH Rockets P09/100  -  6  
10
14:40
sön
14:40    
Pojkar 11, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P11 Grön - IBK Kungälv P11 vit5  -  11
10
14:00
sön
14:00    
Herrjuniorer, Munkedals Bollhall
Dingle AIK HJ Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
10
13:45
sön
13:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - Eken IBK P12  -      
10
13:45
sön
13:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 Blå - Landvetter IBK P14 blå  -      
10
13:40
sön
13:40    
Pojkar 09, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P10 Svart - IBK Kungälv P095  -  2  
10
12:45
sön
12:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - Ale IBF F12/13 Vit  -      
10
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 svart - Lindås IBK P14 Vit  -      
10
11:15
sön
11:15    
Flickor 08/09, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK F09 Blå - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 5  -  5  
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar 14, Kviberg Arena B
Utbynäs SK P14 GUL - IBK Kungälv P14 vit  -      
09
17:30
lör
17:30    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Mölndals IBF H53  -  12
09
17:00
lör
17:00    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Varla IBK8  -  6  
09
16:50
lör
16:50    
Pojkar 08, Qvisthallen
FBC Partille P09 Röd - IBK Kungälv P08 Vit2  -  2  
09
14:00
lör
14:00    
Damer Division 1 , Lundenhallen
Burås IK D1 - IBK Kungälv D15  -  4  
09
14:00
lör
14:00    
Damer Division 2 , Lundbystrand 1
IBK Älvstranden Dam - IBK Kungälv D21  -  7  
09
14:00
lör
14:00    
Pojkar 11, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P10 Röd - IBK Kungälv P11 svart3  -  2  
09
12:30
lör
12:30    
Pojkar 12, Hindås Idrottshall
Hindås IBK P11 Blå - IBK Kungälv P11/121  -  4  
09
11:30
lör
11:30    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Stenungsunds IBK F10-11 Svart2  -  3  
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 13, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P13 Röd - IBK Kungälv P13 Blå  -      
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 13, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P13 - IBK Kungälv P13 Vit  -      
08
18:15
fre
18:15    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - Floda IBK P09/10 Röd6  -  2  
06
19:30
ons
19:30    
Herrjunior JAS, Munkegärdehallen
IBK Kungälv - FBC Lerum Utveckling9  -  7  
05
19:30
tis
19:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - FBC Lerum D13  -  5  
 
03
19:30
sön
19:30    
Herrjunior JAS, Partillebohallen
FBC Partille - IBK Kungälv9  -  5  
03
18:45
sön
18:45    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D22  -  5  
03
17:20
sön
17:20    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Lindås IBK P09 Vit5  -  5  
03
17:10
sön
17:10    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Ale IBF P094  -  5  
03
16:10
sön
16:10    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Öckerö IBK F10-134  -  2  
03
16:00
sön
16:00    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - FBC Lerum Utveckling P11 Svart6  -  5  
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - IBF Backadalen P115  -  0  
03
14:45
sön
14:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Blå - Lindome IBK P13 Lila  -      
03
14:20
sön
14:20    
Herrar Division 3, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF H3 - IBK Kungälv H33  -  2  
03
13:45
sön
13:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - IBF Backadalen F13 Röd  -      
03
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - Lindås IBK P12 Turkos  -      
03
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 vit - Pixbo IBK P14 Röd   -      
03
10:00
sön
10:00    
Pojkar 14, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P14 Grön - IBK Kungälv P14 Blå  -      
02
14:30
lör
14:30    
Damer Division 1 , Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF D1 - IBK Kungälv D16  -  7  
02
13:30
lör
13:30    
Flickor 08/09, Bohushallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - FBC Partille F09/11 Blå7  -  1  
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 10, Bohushallen
Surte IS IBK P10/11 - IBK Kungälv P10 vit6  -  7  
02
10:00
lör
10:00    
Pojkar 14, Ekenhallen 1
Eken IBK P14 - IBK Kungälv P14 svart  -      
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar 11, Ale Kulturrum
Ale IBF P11 - IBK Kungälv P11 svart5  -  4  
01
19:30
fre
19:30    
Herrar Division 1, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF - IBK Kungälv2  -  6  
01
18:30
fre
18:30    
Pojkar 09, Askims Sporthall
Lindås IBK P09 Blå - IBK Kungälv P097  -  1  
01
18:15
fre
18:15    
Herrjuniorer, Hall Of Flame
FBC Vinga P06/07 - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  3  
FEBRUARI 2024
 
29
19:40
tor
19:40    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp14  -  6  
28
19:30
ons
19:30    
Herrar Division 3, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK H3 - IBK Kungälv H35  -  4  
26
19:40
mån
19:40    
Pojkar U-16, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF HJ - IBK Kungälv U165  -  3  
 
25
18:45
sön
18:45    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Utbynäs SK H510  -  13
25
17:30
sön
17:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Landvetter IBK D13  -  7  
25
16:30
sön
16:30    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Lindome IBK H32  -  5  
25
16:15
sön
16:15    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Landvetter IBK P08 Blå3  -  1  
25
15:30
sön
15:30    
Pojkar 10, Skyttesskolan
Frölunda IBK P08/09 Röd - IBK Kungälv P103  -  7  
25
15:10
sön
15:10    
Flickor 08/09, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Eken IBK F09/1010  -  2  
25
14:45
sön
14:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - IK Zenith9  -  6  
25
14:30
sön
14:30    
Flickor 10/11/12, Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - IBK Kungälv F10/11/12 vit0  -  6  
25
14:00
sön
14:00    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - IBK Göteborg P105  -  3  
25
13:55
sön
13:55    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Floda IBK P11 Vit5  -  3  
25
12:45
sön
12:45    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Eken IBK P112  -  2  
25
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 Blå - Myggenäs IBK P 13/14  -      
25
11:00
sön
11:00    
Herrar Veteraner, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV5  -  4  
25
10:30
sön
10:30    
Pojkar 14, Askims Sporthall
Lindås IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 vit  -      
25
10:00
sön
10:00    
Pojkar 13, Valhalla A-hall
Guldhedens IK P12 - IBK Kungälv P13 Blå  -      
25
09:00
sön
09:00    
Pojkar 13, Kviberg Arena B
Utbynäs SK P 12/13 Blå - IBK Kungälv P13 Vit  -      
24
17:10
lör
17:10    
Pojkar U-16, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK HJ Svart - IBK Kungälv U161  -  7  
24
17:00
lör
17:00    
Pojkar 10, Kyrkenorumskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK P10 Svart - IBK Kungälv P10 vit2  -  3  
24
16:00
lör
16:00    
Pojkar 11, Santoshallen
IBF Älvstranden P10 - IBK Kungälv P11 svart2  -  3  
24
14:30
lör
14:30    
Damer Division 2 , Ale Kulturrum
Ale IBF D2 - IBK Kungälv D29  -  4  
24
11:10
lör
11:10    
Pojkar 08, Ekenhallen 1
Eken IBK P07/08 Lila - IBK Kungälv P08 K Svart1  -  3  
24
10:00
lör
10:00    
Flickor 13/14, Ekenhallen 1
Eken IBK F12/13 Gul - IBK Kungälv F13/14  -      
24
10:00
lör
10:00    
Pojkar 14, Katrinebergshallen
Mölndals IBF P14 - IBK Kungälv P14 svart  -      
24
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12, Katrinebergshallen
Mölndals IBF P12 - IBK Kungälv P12 Blå  -      
23
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - IK Zenith1  -  9  
23
18:00
fre
18:00    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11/12 - Skepplanda BTK P10-1113  -  5  
22
20:15
tor
20:15    
Pojkar 10, Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum Utveckling P10 Svart - IBK Kungälv P104  -  3  
21
19:20
ons
19:20    
Pojkar U-16, Hallernaskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK HJ - IBK Kungälv U167  -  8  
20
19:30
tis
19:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Lindås IBF D13  -  6  
20
18:20
tis
18:20    
Flickor 08/09, Wallenstam Arena B
Pixbo IBF F09 Röd - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 1  -  2  
 
18
18:00
sön
18:00    
Herrar Division 5, Kärra Sporthall
Kärra IBK H5 - IBK Kungälv H58  -  6  
18
17:00
sön
17:00    
Damer Division 1 , Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK D1 - IBK Kungälv D14  -  1  
18
14:00
sön
14:00    
Herrar Division 1, Brearedshallen
Träslövsläge IF - IBK Kungälv7  -  6  
18
13:00
sön
13:00    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - Dingle AIK D215  -  1  
 
11
17:30
sön
17:30    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Nödinge IBK H521  -  5  
11
15:30
sön
15:30    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Hovås IBK H35  -  5  
11
14:45
sön
14:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - IBK Alingsås7  -  4  
11
12:45
sön
12:45    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Dingle AIK P09-116  -  8  
10
16:00
lör
16:00    
Damer Division 2 , Frölunda Kulturhus
FBC Vinga D2 - IBK Kungälv D22  -  4  
10
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
10
13:30
lör
13:30    
Pojkar 08, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK U15 Blå - IBK Kungälv P08 Vit6  -  4  
10
12:30
lör
12:30    
Pojkar 12, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P 11 - IBK Kungälv P11/124  -  5  
10
10:00
lör
10:00    
Pojkar 08, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart2  -  5  
10
10:00
lör
10:00    
Pojkar 11, Qvisthallen
FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit1  -  6  
09
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Floda IBK6  -  7  
09
18:00
fre
18:00    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - IBK Bergum P12  -      
07
19:35
ons
19:35    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK PJ2  -  6  
07
18:20
ons
18:20    
Flickor 08/09, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F0809 - Floda IBK / FBC Partille F0809   -      
07
18:20
ons
18:20    
Flickor 08/09, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Floda IBK / FBC Partille F08/097  -  2  
06
19:40
tis
19:40    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Pixbo IBF HJ3  -  4  
06
19:30
tis
19:30    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Skoghalls IBK5  -  7  
 
04
18:30
sön
18:30    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - Guldhedens IK D24  -  3  
04
17:05
sön
17:05    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Utbynäs SK P 09/104  -  4  
04
15:55
sön
15:55    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Överby IBK P09/113  -  3  
04
15:10
sön
15:10    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ5  -  1  
04
14:45
sön
14:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - Mölndals IBF P13 Röd  -      
04
14:00
sön
14:00    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - IK Zenith F120  -  1  
04
13:45
sön
13:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Blå - Ale IBF P13 Blå  -      
04
13:10
sön
13:10    
Flickor 08/09, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK F09 vit - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 4  -  4  
04
13:00
sön
13:00    
Pojkar 09, Kärra Sporthall
Kärra IBK P08-09 - IBK Kungälv P092  -  3  
04
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 vit - Eken IBK P14  -      
04
09:10
sön
09:10    
Pojkar 11, Övrigt
Pixbo IBF P10/11 - IBK Kungälv P11 svart5  -  0  
04
09:00
sön
09:00    
Flickor 13/14, Almåshallen A
Lindome IBK F13 Grön - IBK Kungälv F13/14  -      
03
18:00
lör
18:00    
Herrar Division 3, Lindås Waves Arena
Lindås IBF H3 - IBK Kungälv H37  -  4  
03
14:30
lör
14:30    
Pojkar 14, Wallenstam Arena B
Pixbo IBK P14 Röd - IBK Kungälv P14 svart  -      
03
13:30
lör
13:30    
Pojkar 14, Kärra Sporthall
Kärra IBK P13 Svart - IBK Kungälv P14 Blå  -      
02
19:30
fre
19:30    
Herrar Division 5, Svanesunds Sporthall
Orust IBK H5 - IBK Kungälv H58  -  5  
JANUARI 2024
 
30
19:40
tis
19:40    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - FBC Partille HJ4  -  9  
30
19:30
tis
19:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Almås IBF D17  -  2  
 
28
18:00
sön
18:00    
Damer Division 2 , Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D24  -  6  
28
17:25
sön
17:25    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Kärra IBK HJ Svart7  -  9  
28
16:15
sön
16:15    
Herrar Veteraner, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv HV - Pixbo IBF HV2  -  9  
28
16:15
sön
16:15    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Partille P09 Röd2  -  7  
28
16:15
sön
16:15    
Pojkar 10, Streteredsskolan
Lindome IBK P10 Lila - IBK Kungälv P101  -  7  
28
15:05
sön
15:05    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - Landvetter IBK P10 Svart3  -  3  
28
14:15
sön
14:15    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Eken IBK H33  -  4  
28
13:55
sön
13:55    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - FBC Lerum Utveckling P10 Röd1  -  2  
28
12:45
sön
12:45    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - IK Zenith P11 Grön6  -  8  
28
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - Hindås IBK P11 Blå2  -  2  
28
12:30
sön
12:30    
 
Sammandrag - IBK Kungälv Flickor Innebandyskola 15/16/17  -      
27
15:15
lör
15:15    
Pojkar 10, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - IBK Kungälv P10 vit3  -  1  
27
15:00
lör
15:00    
Flickor 08/09, Bohushallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Dingle AIK F10/11 Vit5  -  0  
27
15:00
lör
15:00    
Herrar Division 1, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK - IBK Kungälv7  -  6  
27
14:00
lör
14:00    
Damer Division 1 , Björlanda Idrottshall
IK Zenith D1 - IBK Kungälv D14  -  3  
27
13:30
lör
13:30    
Flickor 10/11/12, Bohushallen
Surte IS IBK F11 Röd - IBK Kungälv F10/11/12 vit2  -  1  
27
10:00
lör
10:00    
Pojkar 13, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-13 - IBK Kungälv P13 Blå  -      
27
09:00
lör
09:00    
Pojkar 08, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P09 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart5  -  3  
26
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kärra Sporthall
Kärra IBK - IBK Kungälv13  -  5  
24
20:00
ons
20:00    
Damer Division 1 , Wallenstam Arena A
Pixbo IBF D1 - IBK Kungälv D19  -  3  
 
21
17:30
sön
17:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Floda IBK D14  -  8  
21
17:00
sön
17:00    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D24  -  7  
21
16:20
sön
16:20    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - FBC Lerum Utveckling P09 Svart5  -  9  
21
15:10
sön
15:10    
Flickor 08/09, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - FBC Lerum Utveckling Röd4  -  1  
21
15:10
sön
15:10    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Ale IBF P115  -  2  
21
14:45
sön
14:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Mölndals IBF14  -  11
21
14:15
sön
14:15    
Herrar Veteraner, Wallenstam Arena B
Pixbo IBF HV - IBK Kungälv HV10  -  4  
21
14:00
sön
14:00    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Landvetter IBK F11/126  -  2  
21
13:00
sön
13:00    
Pojkar 10, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P10 vit - Surte IS IBK P10/112  -  3  
21
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 svart - FBC Partille P 14 Blå  -      
21
12:30
sön
12:30    
Herrjunior JAS, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF/IBK - IBK Kungälv8  -  5  
21
12:30
sön
12:30    
Pojkar 12, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P11 Svart - IBK Kungälv P11/127  -  6  
21
12:10
sön
12:10    
Pojkar 13, Valhalla A-hall
Guldhedens IK P12 - IBK Kungälv P13 Vit  -      
21
11:00
sön
11:00    
Pojkar 11, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P11 - IBK Kungälv P11 vit3  -  3  
20
15:30
lör
15:30    
Pojkar 08, Lindås Waves Arena
Lindås IBK P09 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart2  -  4  
20
15:00
lör
15:00    
Herrar Division 3, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK H3 - IBK Kungälv H33  -  3  
20
15:00
lör
15:00    
Herrjuniorer, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Röd - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  3  
20
14:50
lör
14:50    
Pojkar 14, Hindås Idrottshall
Hindås IBK P14 - IBK Kungälv P14 vit  -      
20
11:00
lör
11:00    
Pojkar 14, Wallenstam Arena B
Pixbo IBK P14 Grå - IBK Kungälv P14 Blå  -      
20
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Ale Kulturrum
Ale IBF P09 - IBK Kungälv P101  -  4  
19
20:00
fre
20:00    
Herrar Division 5, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungälv H56  -  15
19
18:10
fre
18:10    
Pojkar 08, Lindås Waves Arena
Lindås IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 Vit2  -  5  
16
19:40
tis
19:40    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Floda IBK HJ Svart9  -  2  
 
14
19:00
sön
19:00    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Korsvägen BBK H39  -  6  
14
17:15
sön
17:15    
Pojkar 10, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P10 vit - Stenungsunds IBK P10 Svart2  -  6  
14
17:00
sön
17:00    
Flickor 13/14, Lerum Arena B
FBC Lerum F13 Röd - IBK Kungälv F13/14  -      
14
16:45
sön
16:45    
Damer Division 2 , Wallenstam Arena A
Pixbo IBF D2 - IBK Kungälv D24  -  8  
14
16:30
sön
16:30    
Pojkar 14, Partillebohallen
FBC Partille P 14 Vit - IBK Kungälv P14 svart  -      
14
14:45
sön
14:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 vit - Mölndals IBF P14  -      
14
14:30
sön
14:30    
Pojkar 09, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P09/10 Röd - IBK Kungälv P091  -  4  
14
13:45
sön
13:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 Blå - Överby IBK P14  -      
14
13:20
sön
13:20    
Pojkar 11, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit6  -  3  
14
12:45
sön
12:45    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Eken IBK P07/08 Lila7  -  6  
14
12:45
sön
12:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - Myggenäs IBK P-13  -      
14
12:00
sön
12:00    
Pojkar 12, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P12 - IBK Kungälv P12 Blå  -      
13
18:00
lör
18:00    
Flickor 08/09, Kärra Sporthall
Kärra IBK F09/10 - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 4  -  3  
13
17:30
lör
17:30    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Frölunda IBK H53  -  4  
13
14:00
lör
14:00    
Herrar Division 1, Forshaga Sporthall
GS 86 AIF - IBK Kungälv5  -  7  
13
13:50
lör
13:50    
Herrar Veteraner, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV4  -  2  
13
13:30
lör
13:30    
Flickor 10/11/12, Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg /Guldhedens IK F09-11 - IBK Kungälv F10/11/12 vit0  -  5  
13
13:30
lör
13:30    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Frölunda IBK P08/09 Röd3  -  2  
13
13:20
lör
13:20    
Pojkar 11, Ekenhallen 1
Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 svart3  -  6  
13
12:30
lör
12:30    
Pojkar 08, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Blå - IBK Kungälv P08 Vit4  -  4  
13
12:15
lör
12:15    
Pojkar 12, Härlandatjärns Skolans Sporthall
IBK Göteborg P10 - IBK Kungälv P11/122  -  10
12
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Fristads GoIF/Rydboholms SK3  -  6  
11
19:30
tor
19:30    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - IBK Bergum Rosa (06-08)6  -  1  
09
19:30
tis
19:30    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Lindås IBK4  -  13
 
02
17:15
tis
17:15    
Pojkar 10, Bohushallen
 
Surte - IBK Kungälv Pojkar 10  -      
DECEMBER 2023
 
19
20:30
tis
20:30    
Pojkar 08, Lerjehallen
IBK Bergum Svart (07-09) - IBK Kungälv P08 Vit1  -  9  
 
17
17:30
sön
17:30    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Floda IBK H34  -  4  
17
16:00
sön
16:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Överby IBK P09/115  -  5  
17
15:00
sön
15:00    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Öckerö IBK F10/12 Blå1  -  1  
17
14:45
sön
14:45    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - IBF Backadalen D12  -  7  
17
14:45
sön
14:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - IBF Älvstranden P13  -      
17
13:45
sön
13:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - Floda IBK F14/13   -      
17
13:45
sön
13:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 svart - Öckerö IBK P14/15  -      
17
13:00
sön
13:00    
Pojkar 11, Wallenstam Arena B
Pixbo IBF P11 Röd - IBK Kungälv P11 vit6  -  1  
17
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - FBC Lerum Utveckling P12 Röd  -      
17
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 vit - Pixbo IBK P14 Vit  -      
17
12:30
sön
12:30    
Herrar Veteraner, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV2  -  1  
17
12:15
sön
12:15    
Pojkar U-16, Torpahallen
Utbynäs SK HJ - IBK Kungälv U165  -  7  
17
11:20
sön
11:20    
Pojkar 09, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P09 - Lindome IBK P09 Lila2  -  3  
17
10:10
sön
10:10    
Pojkar 08, Mimershallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Eken IBK P07/08 Lila7  -  5  
17
10:10
sön
10:10    
Pojkar 12, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P11/12 - IBK Kungälv P11/123  -  5  
16
14:30
lör
14:30    
Pojkar 12, Askims Sporthall
Lindås IBK P12 Turkos - IBK Kungälv P12 Svart  -      
16
13:30
lör
13:30    
Flickor 08/09, Ale Kulturrum
Ale IBF F08/09 - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 2  -  3  
16
13:00
lör
13:00    
Herrar Division 1, Lundbystrand 1
IBF Backadalen - IBK Kungälv5  -  3  
16
12:30
lör
12:30    
Herrjuniorer, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit1  -  14
16
12:30
lör
12:30    
Herrjuniorer, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit1  -  14
16
12:30
lör
12:30    
Herrjuniorer, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit1  -  14
16
11:10
lör
11:10    
Pojkar 11, Ale Kulturrum
Ale IBF P11 - IBK Kungälv P11 svart2  -  7  
16
10:50
lör
10:50    
Pojkar 13, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P13 Röd - IBK Kungälv P13 Blå  -      
15
19:30
fre
19:30    
Damer Division 2 , Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK - IBK Kungälv  -      
15
19:30
fre
19:30    
Damer Division 2 , Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK D2 - IBK Kungälv D23  -  8  
15
18:15
fre
18:15    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Lindome IBK HJ Grön8  -  0  
15
18:00
fre
18:00    
Pojkar 10, Kärra Sporthall
Kärra IBK P10 Röd - IBK Kungälv P103  -  1  
12
20:30
tis
20:30    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Surte IS IBK H56  -  9  
 
10
18:15
sön
18:15    
Herrar Division 5, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK H5 - IBK Kungälv H515  -  3  
10
17:45
sön
17:45    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - Kärra IBK D2  -      
10
17:30
sön
17:30    
Herrjunior JAS, Lindälvshallen
Varla IBK/Lindome IBK - IBK Kungälv3  -  7  
10
16:40
sön
16:40    
Pojkar 11, Bergumsskolan
IBK Bergum P 10/11 - IBK Kungälv P11 svart3  -  5  
10
16:20
sön
16:20    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Svart3  -  3  
10
15:25
sön
15:25    
Flickor 10/11/12, Skyttesskolan
Frölunda IBK Flickor Röd - IBK Kungälv F10/11/12 vit3  -  7  
10
15:10
sön
15:10    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd5  -  1  
10
14:45
sön
14:45    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Burås IK D111  -  3  
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - IBF Backadalen P113  -  4  
10
13:30
sön
13:30    
Pojkar 14, Askims Sporthall
Lindås IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 vit  -      
10
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp8  -  5  
10
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp8  -  5  
10
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp8  -  5  
10
12:45
sön
12:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - Hindås IBK F13  -      
10
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P12 Svart - Eken IBK P12  -      
10
11:45
sön
11:45    
Pojkar 08, Mimershallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Partille P09 Röd2  -  1  
10
10:30
sön
10:30    
Pojkar 09, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P09 - Floda IBK P09/10 Röd1  -  2  
10
10:30
sön
10:30    
Pojkar 10, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P09-11 - IBK Kungälv P10 vit6  -  2  
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar 14, Wallenstam Arena B
Pixbo IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 svart  -      
10
09:30
sön
09:30    
Pojkar 13, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P12/13 - IBK Kungälv P13 Vit  -      
09
15:30
lör
15:30    
Flickor 08/09, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - FBC Lerum Utveckling Röd2  -  7  
09
10:00
lör
10:00    
Pojkar 12, Qvisthallen
FBC Partille P12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå  -      
08
19:00
fre
19:00    
Herrar Division 3, Björlanda Idrottshall
IK Zenith H3 - IBK Kungälv H36  -  7  
07
20:00
tor
20:00    
Herrar Division 1, Kungsbacka Sporthall A
Varla IBK - IBK Kungälv7  -  8  
06
20:00
ons
20:00    
Damer Division 1 , Rydsbergshallen
FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D18  -  4  
06
19:15
ons
19:15    
Pojkar U-16, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK HJ - IBK Kungälv U162  -  7  
06
18:15
ons
18:15    
Flickor 08/09, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Pixbo IBF F09 Röd1  -  4  
05
18:15
tis
18:15    
Pojkar 08, Önnerödshallen
Landvetter IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart4  -  7  
 
03
19:30
sön
19:30    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - IBK Älvstranden  -      
03
17:30
sön
17:30    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Lindome IBK H57  -  12
03
17:20
sön
17:20    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - IBF Älvstranden P08/P09 Svart1  -  4  
03
16:10
sön
16:10    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - IBK Göteborg P09/10 Vit1  -  4  
03
15:30
sön
15:30    
Pojkar 11, Skyttesskolan
Frölunda IBK P10/11 grön - IBK Kungälv P11 vit5  -  4  
03
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Vinga P06/075  -  3  
03
14:10
sön
14:10    
Pojkar 12, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11/126  -  6  
03
13:45
sön
13:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - FBC Lerum F14 Röd  -      
03
13:45
sön
13:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - Landvetter IBK P13  -      
03
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - IK Zenith P12 Grön  -      
03
12:45
sön
12:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 vit - Lindås IBK P14 Vit  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 13, Santoshallen
IBF Älvstranden P13 - IBK Kungälv P13 Blå  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 14, Torpahallen
Utbynäs SK P14 BLÅ - IBK Kungälv P14 svart  -      
03
10:30
sön
10:30    
Herrjuniorer, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit  -      
03
10:30
sön
10:30    
Herrjuniorer, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit  -      
02
18:00
lör
18:00    
Pojkar U-16, Kärra Sporthall
Kärra IBK HJ Svart - IBK Kungälv U163  -  4  
02
17:00
lör
17:00    
Herrar Division 3, Kviberg Arena B
Göteborg City IBK H3 - IBK Kungälv H311  -  4  
02
15:45
lör
15:45    
Pojkar 10, Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK P10 Blå - IBK Kungälv P101  -  9  
02
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Ale Kulturrum
Ale IBF P10 - IBK Kungälv P10 vit5  -  4  
01
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Lindås IBK 3  -  6  
NOVEMBER 2023
 
30
18:30
tor
18:30    
Flickor 10/11/12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Surte IS IBK F11 Röd2  -  0  
29
20:15
ons
20:15    
Pojkar 08, Hallernaskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK U15 Svart - IBK Kungälv P08 Vit3  -  4  
 
26
19:30
sön
19:30    
Pojkar 09, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P07/08 - IBK Kungälv P097  -  2  
26
17:30
sön
17:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Mölndals IBF D14  -  3  
26
17:00
sön
17:00    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - Myggenäs IBK P13-14  -      
26
16:00
sön
16:00    
Flickor 13/14, Lindås Waves Arena
Lindås IBK F14-15 Blå - IBK Kungälv F13/14  -      
26
15:00
sön
15:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Landvetter IBK P10 Vit3  -  6  
26
14:45
sön
14:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Pixbo IBF5  -  11
26
12:00
sön
12:00    
Herrar Division 3, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv H3 - Pixbo IBF H32  -  0  
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar 13, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P12/13 - IBK Kungälv P13 Blå  -      
26
11:00
sön
11:00    
Pojkar 13, Kronan Älvängen
Ale IBF P13 Blå - IBK Kungälv P13 Vit  -      
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar 10, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P10 vit - Herrestads AIF WH Rockets P09/102  -  1  
26
sön
00:00    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Guldhedens IK F10 Utgår 20230823  -      
25
14:00
lör
14:00    
Damer Division 2 , Pinntorpshallen
Landvetter IBK - IBK Kungälv  -      
25
14:00
lör
14:00    
Herrjunior JAS, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - IBK Kungälv2  -  6  
25
12:30
lör
12:30    
Flickor 08/09, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK F09 vit - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 3  -  0  
25
09:20
lör
09:20    
Herrar Division 5, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF H5 - IBK Kungälv H511  -  1  
22
20:00
ons
20:00    
Pojkar 08, Askims Sporthall
Lindås IBK P09 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart2  -  4  
 
19
19:30
sön
19:30    
Herrar Veteraner, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV2  -  4  
19
18:45
sön
18:45    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Ale IBF  -      
19
18:45
sön
18:45    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Ale IBF  -      
19
18:30
sön
18:30    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit2  -  6  
19
18:30
sön
18:30    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit2  -  6  
19
18:30
sön
18:30    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit2  -  6  
19
17:20
sön
17:20    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Lindås IBK P09 Vit6  -  3  
19
16:45
sön
16:45    
Herrar Division 5, Kviberg Arena B
Utbynäs SK H5 - IBK Kungälv H59  -  10
19
16:10
sön
16:10    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Myggenäs IBK P-105  -  4  
19
16:10
sön
16:10    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Pixbo IBF P10/116  -  4  
19
15:00
sön
15:00    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - FBC Lerum Utveckling P11 Svart3  -  8  
19
13:45
sön
13:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - Landvetter IBK F13/14 vit  -      
19
13:45
sön
13:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - Myggenäs IBK P-13  -      
19
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - Pixbo IBK P12 Röd  -      
19
12:45
sön
12:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Blå - Landvetter IBK P13  -      
19
12:30
sön
12:30    
Pojkar 09, Torpahallen
IBK Göteborg P09/10 Svart - IBK Kungälv P091  -  4  
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 14, Askims Sporthall
Lindås IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 svart  -      
19
10:45
sön
10:45    
Pojkar 10, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P10 - IBK Kungälv P104  -  2  
19
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12, Kronan Älvängen
Ale IBF P12 - IBK Kungälv P12 Svart  -      
18
16:30
lör
16:30    
Herrar Division 3, Almåshallen A
Lindome IBK H3 - IBK Kungälv H36  -  2  
18
16:00
lör
16:00    
Damer Division 1 , Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D1 - IBK Kungälv D16  -  1  
18
15:20
lör
15:20    
Pojkar 14, Wallenstam Arena B
Pixbo IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 vit  -      
18
14:15
lör
14:15    
Pojkar 11, Qvisthallen
FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit6  -  4  
18
14:00
lör
14:00    
Flickor 10/11/12, Kyrkenorumskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK F10-11 Svart - IBK Kungälv F10/11/12 vit3  -  1  
18
14:00
lör
14:00    
Herrar Division 1, Björlanda Idrottshall
IK Zenith - IBK Kungälv5  -  6  
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar 14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P14 svart - Landvetter IBK P14 vit  -      
17
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - IBK Göteborg / IBK Bergum8  -  4  
 
12
18:00
sön
18:00    
Pojkar 12, Skepplanda Idrottshall
Skepplanda BTK P10-11 - IBK Kungälv P11/1210  -  10
12
17:30
sön
17:30    
Herrar Veteraner, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv HV - Pixbo IBF HV1  -  4  
12
15:30
sön
15:30    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Myggenäs IBK H35  -  6  
12
15:30
sön
15:30    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv Herrar 3 - Myggenäs IBK  -      
12
14:45
sön
14:45    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - Stenungsunds IBK D16  -  2  
12
14:45
sön
14:45    
Herrjuniorer, Lerjehallen
IBK Bergum Rosa (06-08) - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
12
14:45
sön
14:45    
Herrjuniorer, Lerjehallen
IBK Bergum Rosa (06-08) - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
12
14:45
sön
14:45    
Herrjuniorer, Lerjehallen
IBK Bergum Rosa (06-08) - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
12
13:55
sön
13:55    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Floda IBK P11 Svart4  -  6  
12
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - FBC Partille P12/13  -      
12
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P12 Svart - IBK Bergum P12  -      
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar 10, Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P09/11 - IBK Kungälv P10 vit3  -  1  
12
11:20
sön
11:20    
Pojkar 09, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P09 - Landvetter IBK P09 Blå5  -  7  
12
11:00
sön
11:00    
Pojkar 13, Ale Kulturrum
Ale IBF P13 Blå - IBK Kungälv P13 Blå  -      
11
19:30
lör
19:30    
Flickor 10/11/12, Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK F10/12 Blå - IBK Kungälv F10/11/12 vit2  -  3  
11
17:15
lör
17:15    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Kärra IBK H57  -  14
11
15:30
lör
15:30    
Flickor 08/09, Bohushallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Ale IBF F08/094  -  3  
11
15:15
lör
15:15    
Pojkar 13, Askims Sporthall
Lindås IBK P13 Turkos - IBK Kungälv P13 Vit  -      
11
13:00
lör
13:00    
Pojkar 14, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P14 vit - IBK Kungälv P14 vit  -      
11
12:30
lör
12:30    
Pojkar 11, Ekenhallen 1
Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 svart3  -  1  
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 14, Ekenhallen 1
Eken IBK P14 - IBK Kungälv P14 svart  -      
09
19:45
tor
19:45    
Pojkar 08, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Svart0  -  6  
09
19:30
tor
19:30    
Damer Division 2 , Munkedal Idrottshall
Dingle AIK - IBK Kungälv  -      
08
19:40
ons
19:40    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Floda IBK P09 Vit5  -  0  
07
19:45
tis
19:45    
Herrjunior JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - IBK Kungälv3  -  3  
 
05
18:00
sön
18:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Dingle AIK P09-118  -  6  
05
16:45
sön
16:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Blå - Myggenäs IBK P-13  -      
05
15:15
sön
15:15    
Pojkar 12, Skyttesskolan
Frölunda IBK P10/11 röd - IBK Kungälv P11/127  -  6  
05
14:45
sön
14:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Träslövsläge IF8  -  5  
05
13:55
sön
13:55    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Landvetter IBK P11 Blå7  -  2  
05
12:45
sön
12:45    
Pojkar 08, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK PJ4  -  2  
05
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P12 Svart - Lindås IBK P12 Turkos  -      
05
11:35
sön
11:35    
Herrar Veteraner, Wallenstam Arena B
Pixbo IBF HV - IBK Kungälv HV2  -  3  
05
08:00
sön
08:00    
Pojkar 14, Övrigt
 
- IBK Kungälv - Ghost Cup  -      
04
17:30
lör
17:30    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - FBC Vinga   -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P14 vit - Pixbo IBK P14 Vit  -      
04
08:00
lör
08:00    
Flickor 13/14, Kärra Sporthall och Lillekärrshallen
 
- IBK Kungälv - Ghost Cup  -      
03
19:00
fre
19:00    
Damer Division 1 , Askims Sporthall
Lindås IBF D1 - IBK Kungälv D15  -  5  
01
19:40
ons
19:40    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Surte IS IBK P0910  -  1  
OKTOBER 2023
 
30
19:00
mån
19:00    
Herrar Division 1, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås - IBK Kungälv6  -  4  
 
29
19:15
sön
19:15    
Herrar Division 5, Bohushallen
Nödinge IBK H5 - IBK Kungälv H56  -  16
29
13:40
sön
13:40    
Pojkar 10, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P-10 Vit - IBK Kungälv P102  -  5  
29
12:50
sön
12:50    
Pojkar 11, Lindås Waves Arena
Lindås IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit5  -  3  
29
12:30
sön
12:30    
Damer Division 1 , Almåshallen A
Almås IBF D1 - IBK Kungälv D12  -  3  
29
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P12 Röd - IBK Kungälv P12 Blå  -      
28
14:45
lör
14:45    
Flickor 13/14, Wallenstam Arena B
Pixbo IBK F13/14 Viträvar - IBK Kungälv F13/14  -      
28
11:30
lör
11:30    
Herrjuniorer, Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  0  
28
11:30
lör
11:30    
Herrjuniorer, Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  0  
28
11:30
lör
11:30    
Herrjuniorer, Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  0  
28
08:40
lör
08:40    
Flickor 08/09, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF F09 Röd - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 6  -  1  
27
18:15
fre
18:15    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Utbynäs SK HJ2  -  5  
26
20:15
tor
20:15    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - FBC Partille1  -  8  
25
19:00
ons
19:00    
Herrar Division 1, Hammarö Arena
Skoghalls IBK - IBK Kungälv10  -  6  
24
20:00
tis
20:00    
Herrar Division 3, Lundenhallen
Hovås IBK H3 - IBK Kungälv H34  -  8  
 
22
17:45
sön
17:45    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Lindås IBF H31  -  6  
22
17:30
sön
17:30    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - IK Zenith D14  -  4  
22
16:10
sön
16:10    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Lindome IBK P115  -  5  
22
15:20
sön
15:20    
Flickor 08/09, Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling Röd - IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 6  -  1  
22
15:10
sön
15:10    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - Myggenäs IBK P 115  -  4  
22
14:50
sön
14:50    
Pojkar 11, Askims Sporthall
Lindås IBK P11 Svart - IBK Kungälv P11 svart3  -  6  
22
14:45
sön
14:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Floda IBK6  -  5  
22
14:00
sön
14:00    
Damer Division 2 , Valhalla A-hall
Guldhedens IK D2 - IBK Kungälv D20  -  4  
22
14:00
sön
14:00    
Damer Division 2 , Valhalla A-hall
Guldhedens IK - IBK Kungälv  -      
22
14:00
sön
14:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Ale IBF P102  -  6  
22
13:45
sön
13:45    
Flickor 13/14, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F13/14 - FBC Partille F 12/14  -      
22
13:00
sön
13:00    
Pojkar U-16, Almåshallen A
Lindome IBK HJ Grön - IBK Kungälv U162  -  6  
22
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - FBC Partille P12 Röd  -      
22
12:45
sön
12:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Vit - IBK Bergum P13 Svart  -      
22
12:30
sön
12:30    
Herrjuniorer, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit4  -  7  
22
12:30
sön
12:30    
Herrjuniorer, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit4  -  7  
22
12:30
sön
12:30    
Herrjuniorer, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit4  -  7  
22
12:30
sön
12:30    
Pojkar 15, Almåshallen
 
- IBK Kungälv  -      
22
11:10
sön
11:10    
Pojkar 08, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P08 Vit - Kärra IBK P08-093  -  1  
22
10:00
sön
10:00    
Herrar Veteraner, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv HV - Landvetter IBK HV5  -  5  
21
17:30
lör
17:30    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Orust IBK H56  -  4  
21
16:20
lör
16:20    
Pojkar 12, Ekenhallen 1
Eken IBK P12 - IBK Kungälv P12 Svart  -      
21
15:45
lör
15:45    
Flickor 10/11/12, Bohushallen
Surte IS IBK F11 Röd - IBK Kungälv F10/11/12 vit0  -  4  
21
15:20
lör
15:20    
Pojkar 13, Lindås Waves Arena
Lindås IBK P13 Turkos - IBK Kungälv P13 Blå  -      
21
15:00
lör
15:00    
Pojkar 14, Wallenstam Arena B
Pixbo IBK P14 Vit - IBK Kungälv P14 svart  -      
21
14:00
lör
14:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Lindome IBK P10 Lila5  -  2  
21
12:30
lör
12:30    
Pojkar 09, Wallenstam Arena B
Pixbo IBF P09 Vit - IBK Kungälv P098  -  1  
21
11:40
lör
11:40    
Pojkar 08, Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart5  -  2  
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar 14, Qvisthallen
FBC Partille P 14 Vit - IBK Kungälv P14 vit  -      
20
19:00
fre
19:00    
Herrjunior JAS, Björlanda Idrottshall
IK Zenith - IBK Kungälv4  -  5  
 
15
18:00
sön
18:00    
Herrjunior JAS, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK - IBK Kungälv6  -  5  
15
16:00
sön
16:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Frölunda IBK P08/09 Röd3  -  5  
15
15:20
sön
15:20    
Pojkar 08, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Blå - IBK Kungälv P08 Vit3  -  7  
15
15:05
sön
15:05    
Pojkar 09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 - FBC Lerum Utveckling P09 Svart3  -  5  
15
14:45
sön
14:45    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P12 Svart - IBF Backadalen P12  -      
15
13:55
sön
13:55    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Herrestads AIF WH Rockets P1111  -  5  
15
13:45
sön
13:45    
Pojkar 14, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P14 svart - FBC Partille P 14 Vit  -      
15
12:45
sön
12:45    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Landvetter IBK P11 Vit3  -  4  
15
12:45
sön
12:45    
Pojkar 13, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P13 Blå - Myggenäs IBK P13-14  -      
15
12:15
sön
12:15    
Pojkar 12, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P12 Grön - IBK Kungälv P12 Blå  -      
15
12:15
sön
12:15    
Pojkar 13, Bergumsskolan
IBK Bergum P13 Svart - IBK Kungälv P13 Vit  -      
15
12:00
sön
12:00    
Pojkar 14, Kviberg Arena B
Utbynäs SK P14 BLÅ - IBK Kungälv P14 vit  -      
15
sön
00:00    
Flickor 10/11/12, Svingelns Sporthall 3
Guldhedens IK F10 Utgår 20230823 - IBK Kungälv F10/11/12 vit  -      
14
17:30
lör
17:30    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - FBC Lerum D27  -  2  
14
17:30
lör
17:30    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - FBC Lerum  -      
14
15:30
lör
15:30    
Flickor 08/09, Bohushallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Landvetter IBK F09 vit2  -  4  
14
13:50
lör
13:50    
Pojkar 12, Hindås Idrottshall
Hindås IBK P11 Blå - IBK Kungälv P11/122  -  7  
14
13:30
lör
13:30    
Flickor 13/14, Almåshallen B
Lindome IBK F14/15 Lila - IBK Kungälv F13/14  -      
14
12:30
lör
12:30    
Pojkar 10, Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - IBK Kungälv P10 vit8  -  4  
14
10:45
lör
10:45    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Frölunda IBK Flickor Röd3  -  1  
14
10:10
lör
10:10    
Herrjuniorer, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
14
10:10
lör
10:10    
Herrjuniorer, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
14
10:10
lör
10:10    
Herrjuniorer, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
13
19:30
fre
19:30    
Damer Division 1 , Nova Floda Sportcenter
Floda IBK D1 - IBK Kungälv D13  -  5  
13
19:30
fre
19:30    
Herrar Division 3, Ekenskolan
Eken IBK - IBK Kungälv Herrar 3  -      
13
19:15
fre
19:15    
Herrar Division 1, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - IBK Kungälv6  -  8  
13
18:15
fre
18:15    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Stenungsunds IBK HJ3  -  3  
11
19:40
ons
19:40    
Pojkar 08, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Lindome IBK P08/099  -  2  
10
19:30
tis
19:30    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - IBF Backadalen10  -  2  
 
08
18:30
sön
18:30    
Damer Division 1 , Mimershallen
IBK Kungälv D1 - Pixbo IBF D12  -  7  
08
17:45
sön
17:45    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Dingle AIK HJ Vit4  -  1  
08
17:45
sön
17:45    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Dingle AIK HJ Vit4  -  1  
08
17:45
sön
17:45    
Herrjuniorer, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Dingle AIK HJ Vit4  -  1  
08
16:15
sön
16:15    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Stenungsunds IBK H34  -  2  
08
16:15
sön
16:15    
Pojkar U-16, Munkegärdehallen
IBK Kungälv U16 - Kärra IBK HJ Svart11  -  2  
08
15:45
sön
15:45    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - GS 86 AIF9  -  3  
08
14:00
sön
14:00    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - FBC Lerum Utveckling H56  -  5  
08
13:55
sön
13:55    
Pojkar 11, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Floda IBK P10/11 Vit0  -  6  
08
12:45
sön
12:45    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11/12 vit - Stenungsunds IBK F10-11 Svart1  -  3  
08
12:45
sön
12:45    
Pojkar 12, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11/12 - IBK Göteborg P1010  -  3  
08
10:10
sön
10:10    
Pojkar 11, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit0  -  9  
07
16:10
lör
16:10    
Pojkar 09, ICA-hallen
IBK Lockerud Ungdom - IBK Kungälv  -      
07
15:00
lör
15:00    
Pojkar 09, UW-Elasthallen
IBK Kungälv - IBF Älvstranden  -      
07
14:00
lör
14:00    
Damer Division 2 , Torpahallen
IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - IBK Kungälv D25  -  4  
07
14:00
lör
14:00    
Damer Division 2 , Torpahallen
IBK Göteborg - IBK Kungälv  -      
07
13:15
lör
13:15    
Pojkar 09, LF-hallen
IBK Kungälv - FBC Lerum  -      
07
13:00
lör
13:00    
Pojkar 08, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P07 - IBK Kungälv P08 K Svart3  -  5  
07
12:20
lör
12:20    
Pojkar 10, Ale Kulturrum
Ale IBF P09 - IBK Kungälv P100  -  4  
07
11:30
lör
11:30    
Pojkar 09, LF-hallen
Varla ibk - IBK Kungälv  -      
07
08:00
lör
08:00    
Pojkar 09, LF-hallen
IBK Kungälv - IBK Lidköping 1  -      
06
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Kärra IBK1  -  8  
04
20:00
ons
20:00    
Herrar Division 5, Flatåsskolan
Frölunda IBK H5 - IBK Kungälv H56  -  7  
02
19:15
mån
19:15    
Pojkar 10, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-10 - IBK Kungälv P10 vit1  -  6  
 
01
18:00
sön
18:00    
Herrar Division 3, Önnerödshallen
Korsvägen BBK H3 - IBK Kungälv H32  -  4  
01
13:00
sön
13:00    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - Pixbo IBF D25  -  8  
01
13:00
sön
13:00    
Damer Division 2 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Pixbo IBF  -      
SEPTEMBER 2023
 
30
14:30
lör
14:30    
Herrar Division 1, Salming Arena
Lindås IBK - IBK Kungälv9  -  4  
29
18:00
fre
18:00    
Pojkar 10, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - IBK Göteborg  -      
27
19:40
ons
19:40    
Damer Division 1 , Lundbystrand 1
IBF Backadalen D1 - IBK Kungälv D15  -  3  
26
17:15
tis
17:15    
Pojkar 11, Bohushallen
Surte IS - IBK Kungälv  -      
 
22
17:30
fre
17:30    
Pojkar 09, Bohushallen
Surte - IBK Kungälv  -      
20
19:45
ons
19:45    
Damer Division 1 , Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - IBK Kungälv D1  -      
20
18:15
ons
18:15    
Pojkar 11, Björlandahallen
IK Zenith - IBK Kungälv  -      
19
19:45
tis
19:45    
Pojkar 11, Björlandahallen, Torslanda
IK Zenith - IBK Kungälv  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
Herrar Division 1, Mimershallen
IBK Kungälv - Herrstad  -      
17
13:00
sön
13:00    
Herrar Division 5, Bohushallen
Surte IS - IBK Kungälv  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar 10, Bohushallen
Surte - IBK Kungälv P10  -      
12
20:15
tis
20:15    
Damer Division 1 , Mimershallen
IBK Kungälv - Dam - Ale IBF - Dam  -      
 
09
19:45
lör
19:45    
Flickor 08/09, Lindåshallen
IBK Kungälv / Surte IS IBK - Varla IBK  -      
09
16:00
lör
16:00    
Flickor 08/09, Salming Arena
FBC Lerum - IBK Kungälv / Surte IS IBK  -      
08
19:45
fre
19:45    
Flickor 08/09, Askims Sporthall
Pixbo IBF - IBK Kungälv / Surte IS IBK  -      
AUGUSTI 2023
 
27
15:00
sön
15:00    
Herrar Division 1, Mimershallen
IBK Kungälv - Zenith  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Vara - IBK Kungälv  -      
JUNI 2023
 
11
11:00
sön
11:00    
Pojkar 08 Kastelle, Vänersborg
IBK Kungälv - IBK Vänersborg  -