Kan du inte vänta till KickOffen den 25 Augusti? Köp ditt innebandymaterial här
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Kungälv
Herrjuniorer

Matcher
OKTOBER 2023
 
08
17:45
sön
17:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Dingle AIK HJ Vit4  -  1  
08
17:45
sön
17:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Dingle AIK HJ Vit4  -  1  
08
17:45
sön
17:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Dingle AIK HJ Vit4  -  1  
 
14
10:10
lör
10:10    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
14
10:10
lör
10:10    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
14
10:10
lör
10:10    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
 
22
12:30
sön
12:30    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit4  -  7  
22
12:30
sön
12:30    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit4  -  7  
22
12:30
sön
12:30    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit4  -  7  
 
28
11:30
lör
11:30    
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  0  
28
11:30
lör
11:30    
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  0  
28
11:30
lör
11:30    
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  0  
NOVEMBER 2023
 
12
14:45
sön
14:45    
Lerjehallen
IBK Bergum Rosa (06-08) - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
12
14:45
sön
14:45    
Lerjehallen
IBK Bergum Rosa (06-08) - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
12
14:45
sön
14:45    
Lerjehallen
IBK Bergum Rosa (06-08) - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
 
19
18:30
sön
18:30    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit2  -  6  
19
18:30
sön
18:30    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit2  -  6  
19
18:30
sön
18:30    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Lindås Rasta IBK P08 Vit2  -  6  
DECEMBER 2023
 
03
10:30
sön
10:30    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit  -      
03
10:30
sön
10:30    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit  -      
 
10
13:00
sön
13:00    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp8  -  5  
10
13:00
sön
13:00    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp8  -  5  
10
13:00
sön
13:00    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp8  -  5  
 
16
12:30
lör
12:30    
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit1  -  14
16
12:30
lör
12:30    
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit1  -  14
16
12:30
lör
12:30    
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit1  -  14
JANUARI 2024
 
11
19:30
tor
19:30    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - IBK Bergum Rosa (06-08)6  -  1  
 
20
15:00
lör
15:00    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Röd - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  3  
 
28
17:25
sön
17:25    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Kärra IBK HJ Svart7  -  9  
FEBRUARI 2024
 
10
15:30
lör
15:30    
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit0  -  11
 
29
19:40
tor
19:40    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Utbynäs SK U-trupp14  -  6  
MARS 2024
 
01
18:15
fre
18:15    
Hall Of Flame
FBC Vinga P06/07 - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit3  -  3  
 
10
14:00
sön
14:00    
Munkedals Bollhall
Dingle AIK HJ Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer Vit4  -  4  
 
17
12:15
sön
12:15    
Mimershallen
IBK Kungälv Herrjuniorer Vit - Floda IBK HJ Vit6  -  1