Kallt om öronen? Hitta din mössa eller halsduk i IBK Kungälvs klubbshop :-)
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Kungälv

Kommande matcher
JANUARI 2022
 
28
20:00
fre
20:00    
Herrjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Mölndals IBF  -      
29
11:00
lör
11:00    
Pojkar 12, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-11/12 - IBK Kungälv P12 Vit  -      
29
12:20
lör
12:20    
Pojkar 10, Qvisthallen
FBC Partille P09 Vit - IBK Kungälv P 10 Vit  -      
29
13:20
lör
13:20    
FBC Partille P09 Röd - IBK Kungälv P 08 Munkgärde  -      
29
13:30
lör
13:30    
Pojkar 09, Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Röd - IBK Kungälv P09 K  -      
29
14:30
lör
14:30    
Pojkar 06, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P06 Vit - Dingle AIK P06/07 Vit  -      
29
15:30
lör
15:30    
Damjuniorer, Wallenstam Arena B
Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - IBK Kungälv DJ  -      
29
15:30
lör
15:30    
Flickor 08/09, Bohushallen
Surte IS IBK F08 - IBK Kungälv F08/09 Vit  -      
29
15:45
lör
15:45    
Flickor 08/09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F08/09 Vit - Floda IBK F08-09  -      
30
09:30
sön
09:30    
Pojkar 11, Askims Sporthall
Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 Svart  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar 12, Kronan Älvängen
Ale IBF P12 Blå - IBK Kungälv P12 Svart  -      
30
12:30
sön
12:30    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Blå - IK Zenith P12 Grön  -      
30
13:40
sön
13:40    
Flickor 10/11/12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11  -      
30
14:00
sön
14:00    
Pojkar 11, Svanesunds Sporthall
Orust IBK P10-11 - IBK Kungälv P11 Blå  -      
30
15:00
sön
15:00    
Herrar Division 1, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv - Hagfors IBS  -      
30
15:00
sön
15:00    
Herrjuniorer, Bergumsskolan
IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - IBK Kungälv Herrjuniorer  -      
30
15:00
sön
15:00    
Pojkar 08 Kastelle, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P08 K Svart - IBF Backadalen P08 Röd  -      
30
15:50
sön
15:50    
Flickor 08/09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F08/09 Blå - IBK Alingsås F06/07 Utveckling Göteborg  -      
30
16:20
sön
16:20    
Pojkar 06, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P 06 Svart - FBC Partille P06/08   -      
30
17:30
sön
17:30    
Herrar Division 3, Munkegärdehallen
IBK Kungälv H3 - Surte IS IBK H3  -      
30
17:30
sön
17:30    
Pojkar 07, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P 07 - Landvetter IBK P07 Vit  -      
30
18:00
sön
18:00    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - IK Zenith D1  -      
30
18:00
sön
18:00    
Damer Division 2 , Salming Arena
Lindås Rasta IBK D2 - IBK Kungälv D2  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
JANUARI 2022
 
23
20:15
sön
20:15    
Herrar Division 5, Mölnlycke Idrottshall A
Korsvägen BBK - IBK Kungälv  -      
23
19:00
sön
19:00    
Damer Division 2 , Munkegärdehallen
IBK Kungälv D2 - Lindome IBK Utv D23  -  8  
23
16:50
sön
16:50    
Pojkar 10, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P 10 Vit - Kärra IBK P10 Röd  -      
23
15:40
sön
15:40    
Pojkar 11, INSTÄLLD - Munkegärdehallen
INSTÄLLD - IBK Kungälv P11 Svart - Floda IBK P11 Vit  -      
23
15:00
sön
15:00    
Flickor 10/11/12, Tuve Sporthall
IBF Backadalen F09/10 - IBK Kungälv F10/11  -      
23
13:30
sön
13:30    
Pojkar 12, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P12 Svart - Floda IBK P12 Svart  -      
23
12:30
sön
12:30    
Pojkar 11, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P11 Blå - Stenungsunds IBK P11  -      
22
17:45
lör
17:45    
Flickor 08/09, Munkegärdehallen
IBK Kungälv F08/09 Blå - Stenungsunds IBK F07 Gbg5  -  4  
22
16:00
lör
16:00    
Herrar Division 3, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK H3 - IBK Kungälv H310  -  6  
22
10:40
lör
10:40    
Pojkar 08 Kastelle, Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart0  -  0  

  Fler spelade matcher >>