Sliten utrustning? - Köp dina nya grejor i IBK Kungälvs klubbshop
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Kungälv
Pojkar -11

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
19
19:45
tis
19:45    
Björlandahallen, Torslanda
IK Zenith - IBK Kungälv  -      
20
18:15
ons
18:15    
Björlandahallen
IK Zenith - IBK Kungälv  -      
 
26
17:15
tis
17:15    
Bohushallen
Surte IS - IBK Kungälv  -      
OKTOBER 2023
 
08
10:10
sön
10:10    
Björlanda Idrottshall
IK Zenith P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit0  -  9  
08
13:55
sön
13:55    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Floda IBK P10/11 Vit0  -  6  
 
15
12:45
sön
12:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Landvetter IBK P11 Vit3  -  4  
15
13:55
sön
13:55    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Herrestads AIF WH Rockets P1111  -  5  
 
22
14:50
sön
14:50    
Askims Sporthall
Lindås IBK P11 Svart - IBK Kungälv P11 svart3  -  6  
22
16:10
sön
16:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Lindome IBK P115  -  5  
 
29
12:50
sön
12:50    
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit5  -  3  
NOVEMBER 2023
 
05
13:55
sön
13:55    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Landvetter IBK P11 Blå7  -  2  
 
11
12:30
lör
12:30    
Ekenhallen 1
Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 svart3  -  1  
12
13:55
sön
13:55    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Floda IBK P11 Svart4  -  6  
 
18
14:15
lör
14:15    
Qvisthallen
FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit6  -  4  
19
16:10
sön
16:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Pixbo IBF P10/116  -  4  
DECEMBER 2023
 
03
15:30
sön
15:30    
Skyttesskolan
Frölunda IBK P10/11 grön - IBK Kungälv P11 vit5  -  4  
03
16:10
sön
16:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - IBK Göteborg P09/10 Vit1  -  4  
 
10
15:10
sön
15:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd5  -  1  
10
16:40
sön
16:40    
Bergumsskolan
IBK Bergum P 10/11 - IBK Kungälv P11 svart3  -  5  
 
16
11:10
lör
11:10    
Ale Kulturrum
Ale IBF P11 - IBK Kungälv P11 svart2  -  7  
17
13:00
sön
13:00    
Wallenstam Arena B
Pixbo IBF P11 Röd - IBK Kungälv P11 vit6  -  1  
JANUARI 2024
 
13
13:20
lör
13:20    
Ekenhallen 1
Eken IBK P11 - IBK Kungälv P11 svart3  -  6  
14
13:20
sön
13:20    
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit6  -  3  
 
21
11:00
sön
11:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen P11 - IBK Kungälv P11 vit3  -  3  
21
15:10
sön
15:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Ale IBF P115  -  2  
 
28
12:45
sön
12:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - IK Zenith P11 Grön6  -  8  
28
13:55
sön
13:55    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - FBC Lerum Utveckling P10 Röd1  -  2  
FEBRUARI 2024
 
04
09:10
sön
09:10    
Övrigt
Pixbo IBF P10/11 - IBK Kungälv P11 svart5  -  0  
 
10
10:00
lör
10:00    
Qvisthallen
FBC Partille P11 Vit - IBK Kungälv P11 vit1  -  6  
 
24
16:00
lör
16:00    
Santoshallen
IBF Älvstranden P10 - IBK Kungälv P11 svart2  -  3  
25
12:45
sön
12:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Eken IBK P112  -  2  
25
13:55
sön
13:55    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - Floda IBK P11 Vit5  -  3  
MARS 2024
 
02
09:00
lör
09:00    
Ale Kulturrum
Ale IBF P11 - IBK Kungälv P11 svart  -      
03
15:00
sön
15:00    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - IBF Backadalen P11  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P10 Röd - IBK Kungälv P11 svart  -      
10
14:40
sön
14:40    
Björlanda Idrottshall
IK Zenith P11 Grön - IBK Kungälv P11 vit  -      
 
17
14:00
sön
14:00    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - Pixbo IBF P10/11  -      
 
24
14:00
sön
14:00    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit - FBC Partille P11 Vit  -      
24
15:10
sön
15:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart - IBF Älvstranden P10  -