Sliten utrustning? - Köp dina nya grejor i IBK Kungälvs klubbshop
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 10
IBK Kungälv
Senior herr
Herrar Division 1
Herrar Division 3
Herrar Division 5
Herrjunior JAS
Herrar Veteraner
Senior dam
Damer Division 1
Damer Division 2
Ungdom pojk
Herrjuniorer
Pojkar U-16
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16/17 Innebandyskola K
Pojkar 16/17 Innebandyskola M
Ungdom Flick
Flickor 08/09
Flickor 10/11/12
Flickor 13/14
Flickor 15/16/17 Innebandyskola
SummerCamp
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
IBK Kungälv
Senior herr
Herrar Division 1
Herrar Division 3
Herrar Division 5
Herrjunior JAS
Herrar Veteraner
Senior dam
Damer Division 1
Damer Division 2
Ungdom pojk
Herrjuniorer
Pojkar U-16
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16/17 Innebandyskola K
Pojkar 16/17 Innebandyskola M
Ungdom Flick
Flickor 08/09
Flickor 10/11/12
Flickor 13/14
Flickor 15/16/17 Innebandyskola
SummerCamp
IBK Kungälv
Pojkar -10
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojk Röd G Höst
2023/24: Pantamera Pojk Röd H Höst FD
2023/24: Pantamera Pojkar Röd J Vår FD
2023/24: Pantamera Pojkar Röd K Vår FD
2022/23: Pantamera Pojk Röd K Vår FD
2022/23: Pantamera Pojk Röd K Vår FD
2022/23: Pantamera Pojk Röd L Höst FörD
2021/22: Newbody Pojk Svår A Höst -21
2021/22: Newbody Pojk Svår A Vår-22
2021/22: Newbody Pojk Svår B Höst -21
2020/21: Newbody Pojk Serie D
2020/21: Newbody Pojk Serie E
2019/20: Newbody Pojk Serie G
2019/20: Newbody Pojk Serie G
2019/20: Newbody Pojk Serie G
2019/20: Newbody Pojk Serie G
2019/20: Newbody Pojk Serie G
SEPTEMBER 2023
17
11:00
sön
11:00
Bohushallen
Surte -
IBK Kungälv P10
-
29
18:00
fre
18:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv
- IBK Göteborg
-
OKTOBER 2023
02
19:15
mån
19:15
Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-10 -
IBK Kungälv P10 vit
1 - 6
07
12:20
lör
12:20
Ale Kulturrum
Ale IBF P09 -
IBK Kungälv P10
0 - 4
14
12:30
lör
12:30
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 -
IBK Kungälv P10 vit
8 - 4
15
16:00
sön
16:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Frölunda IBK P08/09 Röd
3 - 5
21
14:00
lör
14:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Lindome IBK P10 Lila
5 - 2
22
14:00
sön
14:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Ale IBF P10
2 - 6
29
13:40
sön
13:40
Björlanda Idrottshall
IK Zenith P-10 Vit -
IBK Kungälv P10
2 - 5
NOVEMBER 2023
05
18:00
sön
18:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Dingle AIK P09-11
8 - 6
12
12:00
sön
12:00
Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P09/11 -
IBK Kungälv P10 vit
3 - 1
19
10:45
sön
10:45
Tuve Sporthall
IBF Backadalen P10 -
IBK Kungälv P10
4 - 2
19
16:10
sön
16:10
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Myggenäs IBK P-10
5 - 4
26
10:30
sön
10:30
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P10 vit
- Herrestads AIF WH Rockets P09/10
2 - 1
26
15:00
sön
15:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Landvetter IBK P10 Vit
3 - 6
DECEMBER 2023
02
10:00
lör
10:00
Ale Kulturrum
Ale IBF P10 -
IBK Kungälv P10 vit
5 - 4
02
15:45
lör
15:45
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK P10 Blå -
IBK Kungälv P10
1 - 9
10
10:30
sön
10:30
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P09-11 -
IBK Kungälv P10 vit
6 - 2
10
16:20
sön
16:20
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- FBC Lerum Utveckling P10 Svart
3 - 3
15
18:00
fre
18:00
Kärra Sporthall
Kärra IBK P10 Röd -
IBK Kungälv P10
3 - 1
17
16:00
sön
16:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Överby IBK P09/11
5 - 5
JANUARI 2024
02
17:15
tis
17:15
Bohushallen
Surte -
IBK Kungälv Pojkar 10
-
13
13:30
lör
13:30
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Frölunda IBK P08/09 Röd
3 - 2
14
17:15
sön
17:15
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P10 vit
- Stenungsunds IBK P10 Svart
2 - 6
20
10:00
lör
10:00
Ale Kulturrum
Ale IBF P09 -
IBK Kungälv P10
1 - 4
21
13:00
sön
13:00
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P10 vit
- Surte IS IBK P10/11
2 - 3
27
15:15
lör
15:15
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 -
IBK Kungälv P10 vit
3 - 1
28
16:15
sön
16:15
Streteredsskolan
Lindome IBK P10 Lila -
IBK Kungälv P10
1 - 7
FEBRUARI 2024
04
15:55
sön
15:55
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Överby IBK P09/11
3 - 3
04
17:05
sön
17:05
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Utbynäs SK P 09/10
4 - 4
11
12:45
sön
12:45
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Dingle AIK P09-11
6 - 8
22
20:15
tor
20:15
Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum Utveckling P10 Svart -
IBK Kungälv P10
4 - 3
24
17:00
lör
17:00
Kyrkenorumskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK P10 Svart -
IBK Kungälv P10 vit
2 - 3
25
15:30
sön
15:30
Skyttesskolan
Frölunda IBK P08/09 Röd -
IBK Kungälv P10
3 - 7
MARS 2024
02
12:00
lör
12:00
Bohushallen
Surte IS IBK P10/11 -
IBK Kungälv P10 vit
6 - 7
03
17:10
sön
17:10
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Ale IBF P09
4 - 5
10
15:00
sön
15:00
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit
- Herrestads AIF WH Rockets P09/10
0 - 6
10
16:10
sön
16:10
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- Lindome IBK P10 Lila
5 - 2
13
19:30
ons
19:30
Kviberg Arena B
Utbynäs SK P 09/10 -
IBK Kungälv P10
2 - 6
17
12:00
sön
12:00
Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P09/11 -
IBK Kungälv P10 vit
3 - 6
23
13:15
lör
13:15
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P09-11 -
IBK Kungälv P10 vit
4 - 6
24
17:10
sön
17:10
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10
- FBC Lerum Utveckling P10 Svart
2 - 3