Sliten utrustning? - Köp dina nya grejor i IBK Kungälvs klubbshop
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 11
IBK Kungälv
Senior herr
Herrar Division 1
Herrar Division 3
Herrar Division 5
Herrjunior JAS
Herrar Veteraner
Senior dam
Damer Division 1
Damer Division 2
Ungdom pojk
Herrjuniorer
Pojkar U-16
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16/17 Innebandyskola K
Pojkar 16/17 Innebandyskola M
Ungdom Flick
Flickor 08/09
Flickor 10/11/12
Flickor 13/14
Flickor 15/16/17 Innebandyskola
SummerCamp
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
IBK Kungälv
Senior herr
Herrar Division 1
Herrar Division 3
Herrar Division 5
Herrjunior JAS
Herrar Veteraner
Senior dam
Damer Division 1
Damer Division 2
Ungdom pojk
Herrjuniorer
Pojkar U-16
Pojkar 08
Pojkar 09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16/17 Innebandyskola K
Pojkar 16/17 Innebandyskola M
Ungdom Flick
Flickor 08/09
Flickor 10/11/12
Flickor 13/14
Flickor 15/16/17 Innebandyskola
SummerCamp
IBK Kungälv
Pojkar -11
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojk Röd J Höst FD
2023/24: Pantamera Pojk Röd K Höst FD
2023/24: Pantamera Pojkar Röd N Vår FD
2023/24: Pantamera Pojkar Röd Q Vår FD
2022/23: Newbody P-11 A Höst
2022/23: Newbody P-11 A Vår
2022/23: Newbody P-11 B Höst
2022/23: Newbody P-11 B Vår
2022/23: Newbody P-11 C Höst
2022/23: Newbody P-11 C Vår
2021/22: Newbody Pojk Medel A Höst -21
2021/22: Newbody Pojk Medel A Vår-22
2021/22: Newbody Pojk Medel B Höst -21
2021/22: Newbody Pojk Medel B Vår-22
2020/21: Newbody Pojk Serie G
2020/21: Newbody Pojk Serie H
2019/20: NEWBODY spelen pojkar Omg 3-1
SEPTEMBER 2023
19
19:45
tis
19:45
Björlandahallen, Torslanda
IK Zenith -
IBK Kungälv
-
20
18:15
ons
18:15
Björlandahallen
IK Zenith -
IBK Kungälv
-
26
17:15
tis
17:15
Bohushallen
Surte IS -
IBK Kungälv
-
OKTOBER 2023
08
10:10
sön
10:10
Björlanda Idrottshall
IK Zenith P11 Vit -
IBK Kungälv P11 vit
0 - 9
08
13:55
sön
13:55
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Floda IBK P10/11 Vit
0 - 6
15
12:45
sön
12:45
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- Landvetter IBK P11 Vit
3 - 4
15
13:55
sön
13:55
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Herrestads AIF WH Rockets P11
11 - 5
22
14:50
sön
14:50
Askims Sporthall
Lindås IBK P11 Svart -
IBK Kungälv P11 svart
3 - 6
22
16:10
sön
16:10
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- Lindome IBK P11
5 - 5
29
12:50
sön
12:50
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P11 Vit -
IBK Kungälv P11 vit
5 - 3
NOVEMBER 2023
05
13:55
sön
13:55
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Landvetter IBK P11 Blå
7 - 2
11
12:30
lör
12:30
Ekenhallen 1
Eken IBK P11 -
IBK Kungälv P11 svart
3 - 1
12
13:55
sön
13:55
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- Floda IBK P11 Svart
4 - 6
18
14:15
lör
14:15
Qvisthallen
FBC Partille P11 Vit -
IBK Kungälv P11 vit
6 - 4
19
16:10
sön
16:10
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Pixbo IBF P10/11
6 - 4
DECEMBER 2023
03
15:30
sön
15:30
Skyttesskolan
Frölunda IBK P10/11 grön -
IBK Kungälv P11 vit
5 - 4
03
16:10
sön
16:10
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- IBK Göteborg P09/10 Vit
1 - 4
10
15:10
sön
15:10
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- FBC Lerum Utveckling P11 Röd
5 - 1
10
16:40
sön
16:40
Bergumsskolan
IBK Bergum P 10/11 -
IBK Kungälv P11 svart
3 - 5
16
11:10
lör
11:10
Ale Kulturrum
Ale IBF P11 -
IBK Kungälv P11 svart
2 - 7
17
13:00
sön
13:00
Wallenstam Arena B
Pixbo IBF P11 Röd -
IBK Kungälv P11 vit
6 - 1
JANUARI 2024
13
13:20
lör
13:20
Ekenhallen 1
Eken IBK P11 -
IBK Kungälv P11 svart
3 - 6
14
13:20
sön
13:20
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P11 Vit -
IBK Kungälv P11 vit
6 - 3
21
11:00
sön
11:00
Tuve Sporthall
IBF Backadalen P11 -
IBK Kungälv P11 vit
3 - 3
21
15:10
sön
15:10
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Ale IBF P11
5 - 2
28
12:45
sön
12:45
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- IK Zenith P11 Grön
6 - 8
28
13:55
sön
13:55
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- FBC Lerum Utveckling P10 Röd
1 - 2
FEBRUARI 2024
04
09:10
sön
09:10
Övrigt
Pixbo IBF P10/11 -
IBK Kungälv P11 svart
5 - 0
10
10:00
lör
10:00
Qvisthallen
FBC Partille P11 Vit -
IBK Kungälv P11 vit
1 - 6
24
16:00
lör
16:00
Santoshallen
IBF Älvstranden P10 -
IBK Kungälv P11 svart
2 - 3
25
12:45
sön
12:45
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Eken IBK P11
2 - 2
25
13:55
sön
13:55
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- Floda IBK P11 Vit
5 - 3
MARS 2024
02
09:00
lör
09:00
Ale Kulturrum
Ale IBF P11 -
IBK Kungälv P11 svart
5 - 4
03
15:00
sön
15:00
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- IBF Backadalen P11
5 - 0
09
14:00
lör
14:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P10 Röd -
IBK Kungälv P11 svart
3 - 2
10
14:40
sön
14:40
Björlanda Idrottshall
IK Zenith P11 Grön -
IBK Kungälv P11 vit
5 - 11
17
14:00
sön
14:00
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- Pixbo IBF P10/11
11 - 5
24
14:00
sön
14:00
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 vit
- FBC Partille P11 Vit
5 - 6
24
15:10
sön
15:10
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P11 svart
- IBF Älvstranden P10
3 - 3