Kan du inte vänta till KickOffen den 25 Augusti? Köp ditt innebandymaterial här
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Kungälv
Pojkar -10

Matcher
SEPTEMBER 2023
 
17
11:00
sön
11:00    
Bohushallen
Surte - IBK Kungälv P10  -      
 
29
18:00
fre
18:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - IBK Göteborg  -      
OKTOBER 2023
 
02
19:15
mån
19:15    
Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-10 - IBK Kungälv P10 vit1  -  6  
07
12:20
lör
12:20    
Ale Kulturrum
Ale IBF P09 - IBK Kungälv P100  -  4  
 
14
12:30
lör
12:30    
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - IBK Kungälv P10 vit8  -  4  
15
16:00
sön
16:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Frölunda IBK P08/09 Röd3  -  5  
 
21
14:00
lör
14:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Lindome IBK P10 Lila5  -  2  
22
14:00
sön
14:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Ale IBF P102  -  6  
 
29
13:40
sön
13:40    
Björlanda Idrottshall
IK Zenith P-10 Vit - IBK Kungälv P102  -  5  
NOVEMBER 2023
 
05
18:00
sön
18:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Dingle AIK P09-118  -  6  
 
12
12:00
sön
12:00    
Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P09/11 - IBK Kungälv P10 vit3  -  1  
 
19
10:45
sön
10:45    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen P10 - IBK Kungälv P104  -  2  
19
16:10
sön
16:10    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Myggenäs IBK P-105  -  4  
 
26
10:30
sön
10:30    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P10 vit - Herrestads AIF WH Rockets P09/102  -  1  
26
15:00
sön
15:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Landvetter IBK P10 Vit3  -  6  
DECEMBER 2023
 
02
10:00
lör
10:00    
Ale Kulturrum
Ale IBF P10 - IBK Kungälv P10 vit5  -  4  
02
15:45
lör
15:45    
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK P10 Blå - IBK Kungälv P101  -  9  
 
10
10:30
sön
10:30    
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P09-11 - IBK Kungälv P10 vit6  -  2  
10
16:20
sön
16:20    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Svart3  -  3  
 
15
18:00
fre
18:00    
Kärra Sporthall
Kärra IBK P10 Röd - IBK Kungälv P103  -  1  
17
16:00
sön
16:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Överby IBK P09/115  -  5  
JANUARI 2024
 
02
17:15
tis
17:15    
Bohushallen
 
Surte - IBK Kungälv Pojkar 10  -      
 
13
13:30
lör
13:30    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Frölunda IBK P08/09 Röd3  -  2  
14
17:15
sön
17:15    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P10 vit - Stenungsunds IBK P10 Svart2  -  6  
 
20
10:00
lör
10:00    
Ale Kulturrum
Ale IBF P09 - IBK Kungälv P101  -  4  
21
13:00
sön
13:00    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P10 vit - Surte IS IBK P10/112  -  3  
 
27
15:15
lör
15:15    
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF WH Rockets P09/10 - IBK Kungälv P10 vit3  -  1  
28
16:15
sön
16:15    
Streteredsskolan
Lindome IBK P10 Lila - IBK Kungälv P101  -  7  
FEBRUARI 2024
 
04
15:55
sön
15:55    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Överby IBK P09/113  -  3  
04
17:05
sön
17:05    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Utbynäs SK P 09/104  -  4  
 
11
12:45
sön
12:45    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Dingle AIK P09-116  -  8  
 
22
20:15
tor
20:15    
Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum Utveckling P10 Svart - IBK Kungälv P104  -  3  
24
17:00
lör
17:00    
Kyrkenorumskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK P10 Svart - IBK Kungälv P10 vit2  -  3  
25
15:30
sön
15:30    
Skyttesskolan
Frölunda IBK P08/09 Röd - IBK Kungälv P103  -  7  
MARS 2024
 
02
12:00
lör
12:00    
Bohushallen
Surte IS IBK P10/11 - IBK Kungälv P10 vit6  -  7  
03
17:10
sön
17:10    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Ale IBF P094  -  5  
 
10
15:00
sön
15:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 vit - Herrestads AIF WH Rockets P09/100  -  6  
10
16:10
sön
16:10    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - Lindome IBK P10 Lila5  -  2  
 
13
19:30
ons
19:30    
Kviberg Arena B
Utbynäs SK P 09/10 - IBK Kungälv P102  -  6  
17
12:00
sön
12:00    
Nordby Supermarkethallen
Överby IBK P09/11 - IBK Kungälv P10 vit3  -  6  
 
23
13:15
lör
13:15    
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P09-11 - IBK Kungälv P10 vit4  -  6  
24
17:10
sön
17:10    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 - FBC Lerum Utveckling P10 Svart2  -  3  
APRIL 2024
 
05
21:20
fre
21:20    
FPC Hisingstorps Sporthall, OnePartnerGroup
IBK Kungälv - Växjö IBK U Vit1  -  2  
06
13:00
lör
13:00    
FPC Huskvarna Sporthall, gymnastikhall, Husqvarna AB
Hovslätts IK - IBK Kungälv6  -  0  
06
19:40
lör
19:40    
FPC Jönköping Idrottshus Arenan, Stenbergs
Fröjereds IBF - IBK Kungälv2  -  3