Kan du inte vänta till KickOffen den 25 Augusti? Köp ditt innebandymaterial här
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IBK Kungälv
Pojkar -08

Matcher
OKTOBER 2023
 
07
13:00
lör
13:00    
Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P07 - IBK Kungälv P08 K Svart3  -  5  
 
11
19:40
ons
19:40    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Lindome IBK P08/099  -  2  
15
15:20
sön
15:20    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Blå - IBK Kungälv P08 Vit3  -  7  
 
21
11:40
lör
11:40    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart5  -  2  
22
11:10
sön
11:10    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P08 Vit - Kärra IBK P08-093  -  1  
NOVEMBER 2023
 
01
19:40
ons
19:40    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Surte IS IBK P0910  -  1  
05
12:45
sön
12:45    
Mimershus A-hallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK PJ4  -  2  
 
08
19:40
ons
19:40    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Floda IBK P09 Vit5  -  0  
09
19:45
tor
19:45    
Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-08 - IBK Kungälv P08 K Svart0  -  6  
 
19
17:20
sön
17:20    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Lindås IBK P09 Vit6  -  3  
 
22
20:00
ons
20:00    
Askims Sporthall
Lindås IBK P09 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart2  -  4  
 
29
20:15
ons
20:15    
Hallernaskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK U15 Svart - IBK Kungälv P08 Vit3  -  4  
DECEMBER 2023
 
03
15:00
sön
15:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Vinga P06/075  -  3  
 
05
18:15
tis
18:15    
Önnerödshallen
Landvetter IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart4  -  7  
10
11:45
sön
11:45    
Mimershallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Partille P09 Röd2  -  1  
 
17
10:10
sön
10:10    
Mimershallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Eken IBK P07/08 Lila7  -  5  
 
19
20:30
tis
20:30    
Lerjehallen
IBK Bergum Svart (07-09) - IBK Kungälv P08 Vit1  -  9  
JANUARI 2024
 
13
12:30
lör
12:30    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Blå - IBK Kungälv P08 Vit4  -  4  
14
12:45
sön
12:45    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Eken IBK P07/08 Lila7  -  6  
 
19
18:10
fre
18:10    
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 Vit2  -  5  
20
15:30
lör
15:30    
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P09 Svart - IBK Kungälv P08 K Svart2  -  4  
 
27
09:00
lör
09:00    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P09 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart5  -  3  
28
16:15
sön
16:15    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Partille P09 Röd2  -  7  
FEBRUARI 2024
 
04
15:10
sön
15:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ5  -  1  
 
07
19:35
ons
19:35    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Stenungsunds IBK PJ2  -  6  
10
10:00
lör
10:00    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P09 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart2  -  5  
10
13:30
lör
13:30    
Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK U15 Blå - IBK Kungälv P08 Vit6  -  4  
 
24
11:10
lör
11:10    
Ekenhallen 1
Eken IBK P07/08 Lila - IBK Kungälv P08 K Svart1  -  3  
25
16:15
sön
16:15    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Landvetter IBK P08 Blå3  -  1  
MARS 2024
 
03
17:20
sön
17:20    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Lindås IBK P09 Vit5  -  5  
 
09
16:50
lör
16:50    
Qvisthallen
FBC Partille P09 Röd - IBK Kungälv P08 Vit2  -  2  
10
17:20
sön
17:20    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Pixbo IBF P09 Röd4  -  3  
 
13
19:35
ons
19:35    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Lindås IBK P09 Svart3  -  5  
17
13:30
sön
13:30    
Hallernaskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK PJ - IBK Kungälv P08 K Svart4  -  4  
17
17:30
sön
17:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling HJ - IBK Kungälv P08 Vit3  -  9  
APRIL 2024
 
03
19:40
ons
19:40    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 K Svart - Landvetter IBK P09 Vit 7  -  3  
 
09
19:40
tis
19:40    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - Stenungsunds IBK U15 Blå4  -  1