Dags att uppdatera med nya prylar? Besök IBK Kungälvs klubbshop
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IBK Kungälv

Kommande matcher
OKTOBER 2020
 
23
18:30
fre
18:30    
Herrjunior JAS, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås - IBK Kungälv   -      
23
19:15
fre
19:15    
Damjunior JAS, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - Fröjereds IF  -      
24
10:40
lör
10:40    
Pojkar 07, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar - IBK Kungälv P 07 Vit  -      
24
14:00
lör
14:00    
Damjuniorer, Ale Kulturrum
Ale IBF DJ Vit - IBK Kungälv DJ Mix  -      
24
14:00
lör
14:00    
Herrar Division 1, Uddeholm Arena
Hagfors IBS - IBK Kungälv  -      
24
15:50
lör
15:50    
Pojkar 08 Kastelle, Kyrkenorumsskolan
Stenungsunds IBK P08 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart  -      
24
18:30
lör
18:30    
Pojkar 05/06, Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P06 - IBK Kungälv P 05/06 Blå  -      
24
18:30
lör
18:30    
Pojkar 07, Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK P05-07 Vit - IBK Kungälv P07 Svart  -      
24
19:40
lör
19:40    
Herrar Division 3, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF H3 - IBK Kungälv H3  -      
25
09:00
sön
09:00    
Flickor 08/09, Santoshallen
IBF Älvstranden F08 Vit - IBK Kungälv F08/09 Vit  -      
25
09:00
sön
09:00    
Pojkar 06 Kastelle, Ekenskolan
Eken IBK P06 - IBK Kungälv P 06 Vit  -      
25
10:40
sön
10:40    
Herrar Veteraner, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBK HV - IBK Kungälv HV  -      
25
13:00
sön
13:00    
Herrar Division 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - Grundsunds IF  -      
25
13:00
sön
13:00    
Pojkar 08 Munkegärde, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P07 Grön - IBK Kungälv P 08 Munkgärde  -      
25
17:15
sön
17:15    
Damer Division 2 , Häggvallsskolan
Myggens IBK D2 - IBK Kungälv D2  -      
25
18:30
sön
18:30    
Herrjuniorer, Partillebohallen
FBC Partille P03/04 - IBK Kungälv Herrjuniorer  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2020
 
20
19:00
tis
19:00    
Damer Division 1 , Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - IK Zenith D10  -  8  
19
19:45
mån
19:45    
Damer Division 2 , Munkegärdehallen
IBK Kungälv D2 - Landvetter IBK D22  -  14
 
18
19:00
sön
19:00    
Herrar Division 5, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Utbynäs SK H5 - IBK Kungälv H53  -  6  
18
18:20
sön
18:20    
Pojkar 05/06, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P 05/06 Vit - Lindås Rasta IBK P07-08 6  -  4  
18
18:00
sön
18:00    
Herrar Division 3, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H3 - Myggens IBK H33  -  2  
18
17:00
sön
17:00    
Pojkar 07, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P07 Svart - FBC Vinga P071  -  1  
18
16:40
sön
16:40    
Pojkar 06 Kastelle, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P 06 Svart - IBK Bergum P06-08 Svart4  -  1  
18
16:00
sön
16:00    
Damer Division 1 , Kärra Sporthall
Kärra IBK D1 - IBK Kungälv D15  -  10
18
16:00
sön
16:00    
Pojkar 10, Spekerödsskolan
Stenungsunds IBK P10 svart - IBK Kungälv P10 Svart  -      
18
15:40
sön
15:40    
Pojkar 07, Munkegärdehallen
IBK Kungälv P 07 Vit - Landvetter IBK P07 Vit6  -  3  

  Fler spelade matcher >>